logo CPE
  • bip
  • werja konteastowa strony
   • A
   • A
   • A

luty 2013 - listopad 2013

luty2013 - listopad 2013

Zaproszenie do składania ofert

Działając na podstawie Decyzji nr 22/2013 z dnia 6 listopada 2013 r. Dyrektora Centrum Projektów Europejskich w sprawie ustalenia Regulaminu udzielania zamówień w CPE, w celu przeprowadzenia rozeznania rynku zapraszamy do przesłania oferty, zgodnie z podanymi poniżej wymaganiami.

 

Przedmiot zamówienia:

 1.  Druk oraz dostawa pod adresy wskazane przez Zamawiającego plakatów na potrzeby Krajowego Ośrodka EFS.

Zamówienie obejmuje druk oraz dostawę do ok. 50 punktów w całej Polsce (adresy punktów dostępne na mapie na stronie www.roefs.pl)  plakatów  o łącznym nakładzie nie większym niż 1 000 szt., a w szczególności:

a) druk plakatów,

b) dostawa plakatów.

Ad. a) Druk plakatów (2 rodzaje):

Przed przystąpieniem do druku Wykonawca, w terminie 2 dni od przekazania przez Zamawiającego materiałów do druku, przekaże Zamawiającemu do akceptacji wydruk próbny obydwu plakatów (po 1 egzemplarzu).  

 

Czas wykonania zlecenia wydruku wraz z dostarczeniem do wskazanych punktów nie może przekroczyć 21 dni licząc od terminu przesłania do Wykonawcy ostatecznej wersji plakatów.

Szczegółowe parametry techniczne plakatów, format, nakład, itp. określone są 
w poniższej tabeli.

 

Nakład w egzemplarzach

po 500 egz. każdy rodzaj

Format

FORMAT B2

Papier

Papier min. 135 g/m2, matowy, 

Nadruk

4+0 CMYK

 

 

Ad. b) Dostawa plakatów:

Po dokonaniu druku plakatów Wykonawca będzie zobowiązany do:

 • spakowania plakatów w  tuby kartonowe po 10 sztuk na tubę,
 • tuby muszą być zamknięte wieczkiem z 2 stron, dodatkowo Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia tub przed przypadkowym otwarciem poprzez oklejenie ich taśmą pakową
 • dostarczenia plakatów pod adresy wskazane przez Zamawiającego
 • dostawa  odbywa się na koszt Wykonawcy.

 

 

Propozycje ofertowe należy przesyłać mailem do dnia 28 lutego 2014 r. do godz. 16.15 na adres: dominika.kloskowska@cpe.gov.pl

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o bezpośredni kontakt z Dominiką Kloskowską (e-mail: dominika.kloskowska@cpe.gov.pl, tel. 22 378 31 48).

O wyborze oferty zostanie poinformowany tylko wybrany oferent.

 

 

 

Zaproszenie do składania ofert

 

Działając na podstawie Decyzji nr 22/2013 z dnia 6 listopada 2013 r. Dyrektora Centrum Projektów Europejskich w sprawie ustalenia Regulaminu udzielania zamówień w CPE, w celu przeprowadzenia rozeznania rynku uprzejmie zapraszam Państwa do przesłania oferty, zgodnie z podanymi poniżej wymaganiami:

 

CPE zaprasza do składania ofert na „Dostawę fabrycznie nowych foteli biurowych wraz z wniesieniem i montażem dla Krajowej Instytucji Wspomagającej w Warszawie”.

 

Przedmiot zamówienia: Dostawa fabrycznie nowych foteli biurowych wraz z wniesieniem i montażem dla Krajowej Instytucji Wspomagającej w Warszawie zgodnie z poniższym szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.

Zaproszenie do składania ofert - pobierz plik (.doc)

Projekt umowy - pobierz plik (.doc)

Formularz ofertowy - pobierz plik (.doc)

Poprawiony formularz ofertowy - pobierz plik (.doc)

 

Wszystkie oferty, które nie będą spełniały powyższych wymagań zostaną odrzucone.

Propozycje ofertowe należy przesyłać wyłącznie na załączonym formularzu ofertowym do dnia 17 lutego 2014 r. do godz. 12:00 na adres:

Centrum Projektów Europejskich

ul. Domaniewska 39a

02-672 Warszawa

 

W razie jakichkolwiek pytań uprzejmie proszę o bezpośredni kontakt z pracownikiem Wydziału Administracji – Panią Joanną Jansson (e-mail: joanna.jansson@cpe.gov.pl)

 

Ponadto pragnę nadmienić, iż o wyborze oferty zostanie poinformowany tylko wybrany oferent.

 

 

 

 

 

 

 

Zaproszenie do składania ofert

 

Działając na podstawie Decyzji nr 22/2013 z dnia 6 listopada 2013 r. Dyrektora Centrum Projektów Europejskich w sprawie ustalenia Regulaminu udzielania zamówień w CPE, 

w celu przeprowadzenia rozeznania rynku uprzejmie zapraszam Państwa do przesłania oferty, zgodnie z podanymi poniżej wymaganiami:

 

CPE zaprasza do składania ofert na „Dostawę fabrycznie nowych mebli biurowych wraz z wniesieniem i montażem dla Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013 w Krakowie”.

 

Przedmiot zamówienia: Dostawa fabrycznie nowych mebli biurowych wraz z wniesieniem i montażem dla Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013 w Krakowie zgodnie z poniższym szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.

 

Formularz ofertowy - pobierz (.doc)

Umowa - pobierz (.doc)

 

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

 

POMIESZCZENIA BIUROWE

 

 

 

Lp. OPIS ELEMENTU Ilość (w szt.)
1. Szafa nadstawna z drzwiami uchylnymi na 2  rzędy segregatorów (wymiar dopasowany do istniejących szaf) wymiar należy pobrać z natury przed złożeniem oferty. Szafy powinny zostać dostarczone na miejsce dostawy w całości (sklejone i ściśnięte na prasie w fabryce). Konstrukcja wieńcowa. Korpus sklejany fabrycznie na prasie. Jest to zabieg technologiczny, który nadaje dużą sztywność całej konstrukcji, oraz eliminuje wszelkie dodatkowe złącza np. za pomocą wkrętów meblowych, zwiększając również w ten sposób estetykę mebla. Zamawiający nie dopuszcza, aby szafa miała jakiekolwiek łączenia za pomocą konfirmantów i mimośrodów. Wszystkie elementy płytowe szaf wykonane z płyty wiórowej trzywarstwowej, pokrytej obustronnie okleiną sztuczną, klasa higieniczności E1. Gęstość płyty meblowej ma wynosić nie mniej niż 610 kg/m3. Boki oraz fronty szafy (drzwi) wykonane z płyt o grubości 18 mm, wąskie krawędzie oklejone obrzeżem PVC o grubości 2 mm w kolorze płyty. Półki wykonane z płyty o grubości 18 mm, wąskie, widoczne  krawędzie oklejone obrzeżem PVC o grubości 2 mm w kolorze płyty. Półki mocowane do korpusu systemem zapadkowym  typu Secura (w całości wykonany z metalu), uniemożliwiającym ich przypadkowe wysunięcie, regulacja półek co 32 mm na całej wysokości boku szafy. Wieniec górny wykonany z płyty o grubości 22-25 mm, wieniec dolny wykonany z płyty o grubości 18 mm, cofnięty względem drzwi szafki nadstawki (drzwi nachodzą na wieniec),wąskie krawędzie oklejone obrzeżem PVC o grubości 2 mm w kolorze płyty. Ściana tylna z płyty wiórowej trzywarstwowej, pokrytej obustronnie okleiną sztuczną, o grubości. 8 – 10  mm,  wpuszczana we wpust wyfrezowany w bokach i wieńcach. Płaszczyzna pleców cofnięta w stosunku do boków o 8-10 mm. Szafy w standardzie wyposażone w zamki baskwilowe dwupunktowe z kompletem dwóch numerowanych kluczy (w tym jeden tzw. łamany). Drzwi dwuskrzydłowe wyposażone w samodomykające zawiasy puszkowe pozwalające na szybki montaż drzwi bez użycia narzędzi (zawias typu ,,clip’’).  Gwarantowana wytrzymałość zawiasów – 80 tys. cykli oraz kąt rozwarcia zawiasów minimum 100°. Uchwyty z aluminium anodowanego o rozstawie  min. 128 mm.  Zamawiający wymaga aby szafy posiadały Atest Higieniczności na wyrób oparty na normie DIN EN 717-1. Zamawiający wymaga trwałego montażu szafy nadstawnej z szafą, na której ma zostać zamontowana. 18
2. Szafa aktowa półotwarta z uchylnymi drzwiami o wymiarach 800x440x1840 mm +-3 mm, szafa z drzwiami dwuskrzydłowymi w środku z 4 półkami dzielącymi przestrzeń na 5 części mieszczących 5 rzędów stojących segregatorów w tym 2 części otwarte zaś 3 części dolne szafy zamykane drzwiczkami. W środkowej części szafy jedna półka mocowana na stałe spajająca dodatkowo konstrukcję szafy i tworząca oparcie dla górnej krawędzi drzwi szafy. Szafy muszą zostać dostarczone na miejsce dostawy w całości sklejone i ściśnięte na prasie w fabryce. Jest to zabieg technologiczny, który nadaje dużą sztywność całej konstrukcji, oraz eliminuje wszelkie dodatkowe złącza np. za pomocą wkrętów meblowych, zwiększając również w ten sposób estetykę mebla. Konstrukcja szafy musi być wieńcowa. Zamawiający nie dopuszcza, aby szafa miała jakiekolwiek łączenia za pomocą konfirmantów i mimośrodów. Wszystkie elementy płytowe szaf wykonane z płyty wiórowej trzywarstwowej, pokrytej obustronnie okleiną sztuczną, klasa higieniczności E1. Boki oraz fronty szafy (drzwi) wykonane z płyt o grubości 18 mm, wąskie krawędzie oklejone obrzeżem PVC o grubości 2 mm w kolorze płyty. Półki wykonane z płyty o grubości 18 mm, wąskie, widoczne  krawędzie oklejone obrzeżem PVC o grubości 2 mm w kolorze płyty. Półki mocowane do korpusu systemem zapadkowym typu Secura (w całości wykonany z metalu) lub równoważnym (w zakresie funkcjonalności), uniemożliwiającym ich przypadkowe wysunięcie, regulacja półek co 32 mm na całej wysokości boku szafy. Wieniec dolny i górny wykonane z płyt o grubości 22-25 mm, wąskie krawędzie oklejone obrzeżem PVC o grubości 2 mm w kolorze płyty. Wieniec dolny wyposażony w 4 okrągłe stopki wykonane z czarnego PCV zapewniające poziomowanie od wewnątrz szafy w zakresie 15 mm. Ściana tylna z płyty wiórowej trzywarstwowej, pokrytej obustronnie okleiną sztuczną, o grubości. 8 – 10  mm,  wpuszczana we wpust wyfrezowany w bokach i wieńcach. Płaszczyzna pleców cofnięta w stosunku do boków o 8-10 mm. Szafy w standardzie wyposażone w zamki baskwilowe dwupunktowe z kompletem dwóch numerowanych kluczy (w tym jeden tzw. łamany). Drzwi dwuskrzydłowe wyposażone w samodomykające zawiasy puszkowe, pozwalające na szybki montaż drzwi bez użycia narzędzi (zawias typu ,,clip’’).  Gwarantowana wytrzymałość zawiasów – 80 tys. cykli oraz kąt rozwarcia zawiasów minimum 100°. Uchwyty z aluminium anodowanego o rozstawie  min. 128 mm. Zamawiający wymaga aby szafy posiadały Atest Higieniczności na wyrób oparty na normie DIN EN 717-1.Gęstość płyty meblowej ma wynosić nie mniej niż 610 kg/m3. 3

Wymagania dotyczące zamówienia:

 

1. Wykonawca dostarczy i wniesie meble do siedziby jednostki zamiejscowej Zamawiającego- Wspólnego Sekretariatu Technicznego PWT PL-SK w Krakowie (31-036 Kraków, ul. Halicka 9, II piętro).

 

2. Wykonawca dokona montażu dostarczonych mebli w siedzibie Wspólnego Sekretariatu Technicznego PWT PL-SK w Krakowie (31-036 Kraków, ul. Halicka 9).

 

3. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone meble na okres 24 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. 

 

4. Zgodnie z art. 30 ust. 4 ustawy, Zamawiający informuje, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w powyższych tabelach. Za równoważne Zamawiający uzna meble, których parametry techniczne i funkcjonalne oraz standardy jakościowe będą takie same lub lepsze w stosunku do przedmiotu zamówienia opisanego przez Zamawiającego.

 

5. Wskazane jest, aby do oferty były dołączone zdjęcia i/lub rysunki techniczne oferowanych mebli biurowych.

 

6. Ze względu na to, iż szafy nadstawne będą stawiane na istniejące szafy, Zamawiający wymaga, aby oferent przed złożeniem zamówienia dokonał wizji lokalnej istniejących szaf, na których te szafy nadstawne staną w celu dokonania pomiarów, sprawdzenia wyglądu i dopasowania kolorystyki płyty meblowej. Pomiary z natury będzie można wykonać w siedzibie Zamawiającego w Krakowie przy ul. Halickiej 9 w godzinach 12.00-16.15 po uprzednim umówieniu spotkania z pracownikiem Zamawiającego - Panią Sabiną Sierpińską, (e-mail:ssierpinska@plsk.eu), tel. 12 444 15 00.

 

7. Kolor okleiny sztucznej w Krakowie, zgodny ze wzornikiem Egger (H3734 k) lub równoważnym w zakresie funkcjonalności zgodnie z ust. 4.

 

8. Przy składaniu ofert należy podać kontakt (adres, telefon) do zakładów produkcyjnych, gdzie będą ewentualnie produkowane meble objęte przedmiotem zamówienia.

 

9. Meble muszą być fabrycznie nowe, nieregenerowane, pochodzić od jednego producenta oraz spełniać warunki techniczne określone w umowie.

 

10. Meble muszą posiadać deklarację producenta o zgodności z polskimi Normami lub innymi przepisami dotyczącymi wymogów, które obowiązują w zakresie dopuszczenia wyrobu do obrotu rynkowego.

 

Składowe oferty oraz kryteria oceny ofert:

 

1. W formularzu ofertowym Wykonawca wyceni poszczególne pozycje (wartość brutto) w złotych polskich, z zaokrągleniem do dwóch miejsc po przecinku. W cenie oferty należy uwzględnić wszystkie koszty związane z wykonaniem zamówienia. Podana cena obowiązuje w całym okresie ważności umowy.

2. Przy wyborze oferty Zamawiający będzie kierował się kryterium:

Cena - 100 %

 

• Cena całkowita brutto zamówienia – za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta z najwyższą ilością uzyskanych punktów (maksymalnie 100).

 

Wszystkie oferty, które nie będą spełniały powyższych wymagań zostaną odrzucone. Propozycje ofertowe należy przesyłać wyłącznie na załączonym formularzu ofertowym tylko pocztą elektroniczną do dnia 17 lutego 2014 do godz. 12:00 na adres: ssierpinska@plsk.eu W razie jakichkolwiek pytań uprzejmie proszę o bezpośredni kontakt z pracownikiem Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013- Panią Sabiną Sierpińską (e-mail: ssierpinska@plsk.eu)

 

O wyborze oferty najkorzystniejszej zostanie poinformowany tylko wybrany oferent.

Opublikowano przez: Administrator

Zmiany treści (1)

Zmiany treści

 • przez:

  Administrator

  Data:

  04.02.2019